Ostatnio szukane
szycie
Włochy zagranica
fotograf
wróżka
sprzedawca

Konsultant Telefoniczny

Konsultant Telefoniczny – Trans-Media
Przedział wynagrodzenia: 800,00 zł - 1800,00 zł / Miesięczny (Brutto)
Premie, dodatki: 100-500
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
Opis stanowiska pracy
W związku z dynamicznym rozwojem, firma TRANS-MEDIA poszukuje osób na stanowisko Konsultanta Telefonicznego, odpowiedzialnego za weryfikację bazy danych oraz umawianie spotkań dla przedstawicieli handlowych.
Wymagania
OCZEKUJEMY:
- nastawienia na realizację postawionych celów i osiągnięcie sukcesu
- sumienności, odpowiedzialności i pracowitości
- dyspozycyjności (praca w systemie zmianowym, od poniedziałku do piątku)
- dobrej dykcji
- komunikatywności
- doświadczenie w telemarketingu będzie dodatkowym atutem
- mile widziani studenci studiów zaocznych

OFERUJEMY:
- pracę na umowę zlecenie, o dzieło, o pracę
- atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + premia uzależniona od osiąganych wyników)
- dodatkowe bonusy dla najlepszych
- szkolenia
- miłą atmosferę pracy
- możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres rekrutacja@ekojutro.com. W temacie maila należy umieścić Konsultant Telefoniczny.
Kandydatów prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).”
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Województwo: Warmińsko-mazurskie