Ostatnio szukane
warszawa
2016Warszawa poprawki krawieckie
operator żurawia
fryzjer
Praca chałupnicza

Zapraszamy kierowców z samochodami osobowymi do współpracy

Zapraszamy kierowców z samochodami osobowymi do współpracy .Handel -rozwożenie towaru po sklepach. Płatność prowizyjna 20 procent, obrót dzienny ok. 700 zł..trasy ok. 200 km dziennie..więcej informacji pod nr tel. 662 379 121 gg 19504434 lub 8313208 oraz na maila ewakrasun@gmail.com
Województwo: Zachodniopomorskie

Zobacz również:

Blacharz Warsztatowy (Izolacje)

Zakres obowiązków: - wykonywanie elementów izolacji termicznej w warsztacie Wymagamy: -co najmniej 3 letniego doświadczenia w pracy w warsztacie - gotowości do szybkiego podjęcia pracy Oferujemy: -... [więcej]
0.00 PLN

Cypr Nicosia-barmanki-

praca NICOSIA w polskim pubie!barmanki,kelnerki,mile widziane studentki okazja b.d.warunki zapraszamy!+35799831219Małgorzata [więcej]
0.00 PLN

Operator koparki - DUBAJ

Agencja Pracy TeamVikaren Polska ( nr lic. 8680 ) poszukuje dla swojego Klienta z siedzibą w Emiratach Arabskich doświadczonych operatorów koparek ( z ładownością od 3 do 50 ton ). Oczekujemy: -... [więcej]
0.00 PLN

Spawacz 141/111/2013

TAP Serwis Pierwsza Techniczna Agencja Pracy w Polsce. Firma powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie polskich przedsiębiorstw na wykwalifikowanych pracowników z sektora stoczniowego. Wkrótce potem... [więcej]
0.00 PLN

Murarz

Zatrudnię od zaraz murarzy z zakwaterowaniem warszawa [więcej]