Ostatnio szukane
kierowca
górnik strzałowy
508952575
logopeda
piekarz

Kierownik narzędziowni - centrum narzędzi tłocznych

Human Resources Poland (Hr.pl), to założone w 2000 roku doradztwo personalne, z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

Dla naszego Klienta, przedsiębiorstwa produkcyjnego z okolic Wrocławia, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Kierownik narzędziowni - centrum konserwacji narzędzi tłocznych

Nr ref.: KN/CKNT/JOBS/JF/JOBS.PL
Miejsce pracy: Jelcz Laskowice

Zakres obowiązków:

Realizowanie strategii, celów i zadań wyznaczonych przez Zarząd dla działu narzędziowni
Zapewnienie prawidłowego i terminowego funkcjonowania narzędzi tłocznych
Organizacja i nadzór nad grupą podległych pracowników na wydziale (ok 20 osób)
Przedstawianie raportów, realizacja i kontrola wyznaczonych wskaźników
Wspieranie procesu wdrażania nowych produktów
Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych, jakościowych i personalnych

Wymagania:

Wykształcenie wyższe techniczne;
10 letnie doświadczenie w pracy w narzędziowni
Min 3 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym
Bardzo dobra znajomość i wiedza z zakresu naprawy, konserwacji, modyfikacji narzędzi tłocznych, tłoczników, wykrojników, narzędzi postępowych
Znajomość zagadnień tłoczenia metali, znajomość rysunku technicznego
Znajomość nowoczesnej metodologii i trendów w zarządzaniu procesami produkcji (takich jak: Lean Manufacturing, Kaizen, 5S)
Znajomość pracy w systemie ISO/TS
Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
Mile widziana znajomość języka włoskiego
Prawo jazdy kat. B
Duży potencjał osobowościowy do zarzadzania grupą pracowników, charyzma, umiejętność przekazywania wiedzy, zdolności organizatorskie
Poszukujemy osób nastawionych na rezultaty, umiejących pracować w zespole

Nasz Klient oferuje:

Stabilne zatrudnienie
Atrakcyjne wynagrodzenie
Zapewniamy zakwaterowanie dla osób z poza terenu Wrocławia
Możliwość rozwoju zawodowego
Prace w dynamicznie rozwijającej się narzędziowni

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji z podaniem numeru referencyjnego na adres e-mail: rekrutacje@hr.pl
Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Jelcz-Laskowice