Ostatnio szukane
krosno
dariusz
biurowa
karaoke
lodz

Kelner/Barman

Niezbędne wymagania:
-Dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym)
-Dobra organizacja pracy i samodzielność na stanowisku pracy
-Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
-Umiejętność pracy w zespole

Obowiązki:
-Przygotowanie i obsługa śniadań hotelowych
-Obsługa grup zorganizowanych (grupy turystyczne, bankiety i wesela)
-Przygotowanie i obsługa konferencji
-Obsługa gości indywidualnych w restauracji hotelu
-Praca w barze hotelu

Oferujemy ciekawą pracę w renomowanym obiekcie o ugruntowanej pozycji na rynku, atrakcyjne warunki zatrudnienia, przyjazną atmosferę pracy oraz możliwość samorealizacji i doskonalenia zawodowego.

Na tym stanowisku oferujemy umowę o pracę (zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu), jak również współpracę na umowę zlecenia (elastyczny czas pracy dla osób w trakcie studiów).

Aplikację w języku polskim (zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych)
prosimy kierować na adres: rekrutacja@go-work.eu
Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Bolesławiec,Głogów,Jelenia Góra,Kłodzko,Legnica,Lubin,Nowa Ruda,Oława