OPIEKUN/KA OSÓB STARSZYCH – Niemcy, Murnau
Jesteś osobą odpowiedzialną i empatyczną? Znasz w stopniu komunikatywnym język niemiecki i chcesz pracować Niemczech jako opiekun/ka?
EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455,
oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku:
OPIEKUN/KA OSÓB STARSZYCH – Niemcy, Murnau
Pani, który porusza się głównie przy pomocy wózka inwalidzkiego potrzebuje opieki. Pani Erna mieszka w bardzo malowniczej okolicy. Opiekunka ma zapewnione oddzielny pokój z łazienką. Pani lubi rozwiązywać krzyżówki i grać w gry. Cierpi na nadciśnienie, nie ma żadnych problemów z orientacją. Pani trzeba służyć wsparciem. Pani Erna to osoba radosna, zmotywowana, nieproblematyczna, ale dość otyła. Dostęp do Internetu. Praca od 16.03.2014
Obowiązki:
- pomoc podopiecznemu przy codziennych czynnościach (kąpiel, toaleta, spożywanie posiłków)
- proste prace związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego (zakupy, sprzątanie, gotowanie)
Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą i/lub gotowość do świadczenia pomocy osobie starszej
- umiejętność gotowania, przyrządzania posiłków
- odpowiedzialność, życzliwość i cierpliwość
Oferujemy:
- atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie, uzależnione od znajomości języka i kwalifikacji
- legalne zatrudnienie przez polską agencję zatrudnienia
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
- organizację wyjazdu do i z Niemiec oraz pokrycie jego kosztów
- ubezpieczenie na terenie Polski oraz Niemiec (druk A1, karta EKUZ)
- odprowadzenie składek na ubezpieczenie społeczne
- wypłatę wynagrodzenia do 10. każdego miesiąca w EUR lub PLN
- stałą opiekę koordynatora i możliwość ciągłego kontaktu z firmą podczas pobytu w Niemczech
- indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań kandydatów
Jak aplikować:
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: opieka@europajob.pl z dopiskiem “opiekunka/opiekun osób starszych” w tytule wiadomości.
W CV proszę umieścić klauzulę o Ochronie Danych Osobowych. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.
W razie pytań można się z nami kontaktować również telefonicznie – wysyłając SMS o treści „opiekun” lub „opiekunka” pod numer: 795993393 – oddzwonimy.
Opis firmy:
EuropaJOB to agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455. Specjalizujemy się w pośredniczeniu kontaktach pomiędzy polskimi kandydatami a pracodawcami z Europy Zachodniej, zwłaszcza z Niemiec i Francji.
Zobacz również:
Opiekun osob starszych
Dom Opieki nas osobami starszymi w Oxford, UK zatrudni na stanowisko:opiekun osob starszych. Doswiadczenie I minimalna znajomosc jezyka angielskiego wymagana.
Kontakt:Magdalena-magdalena@auditcare.com
[więcej]
0.00 PLN
Praca Au Pair USA / rodzina z Arizony /sierpień 2012/przelot gratis
Au Pair dla rodziny z Phoenix w stanie Arizona / Przelot do USA gratis.br /brbWymagania/bbrul
liKomunikatywna znajomość angielskiego/li
liwiek 18-27 lat/li
liprawo jazdy/li...
[więcej]
0.00 PLN
Praca dla Au Pair USA w Chicago/przelot gratis
Au Pair dla rodziny amerykańskeij w Chicago/ Przelot do USA gratis + nauka w college`u amerykańskimbr /brbWymagania/bbrul
liKomunikatywna znajomość angielskiego/li
liwiek 18-27 lat/li...
[więcej]
0.00 PLN
Support Worker - Opiekun osób niepełnosprawnych
Poszukujemy osób zainteresowanych pracą z osobami niepełnosprawnymi w okolicach Dorset w Wielkiej Brytanii na stanowisku:
Support Worker - Opiekun osób niepełnosprawnych
Miejsce pracy: Wielka Brytania
Nr...
[więcej]
0.00 PLN
Wyjazd edukacyjny dla Au Pair do Francji/ okolice Paryża
Polskofrancuska rodzina mieszkająca w okolicach Paryża poszukuje opiekunki do 2 dzieci: chłopiec 5 lat, dziewczynka 3 latka.
Rodzina przyjeżdża do Polski w grudniu, dzięki czemu, przyszła opiekunka będzie...
[więcej]
0.00 PLN