Ostatnio szukane
zdalna
kurdzielk@wp.pl
skawina
Świecie
wiedeń

Ręczny Rozładunek Kontenerów

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK FIZYCZNY DO RĘCZNEGO ROZŁADUNKU NACZEP – PILNIE!
Miejsce pracy: WARSZOWICE koło Żor, woj. śląskie
Nr ref.: ROZWARSZOWICE/02/14

POSZUKUJESZ PRACY DODATKOWEJ? – TO PRACA DLA CIEBIE!

Obowiązki:
• Ręczny rozładunek, paletyzacja, stretching naczep z kartonami

Wymagania:
• Mile widziane doświadczenie w pracy przy rozładunku - załadunku
• Silna motywacja do pracy
• Energiczność ( ważna jest szybkość wykonywania pracy)
• Dyspozycyjność
• Uczciwość
• Zaangażowanie
• Siła fizyczna

Oferta:

• Praca na terenie Warszowic koło Żor
• Praca w zespołach 2 osobowych
• Wynagrodzenie 50 zł netto za rozładunek i paletyzację

Aplikacje proszę przesyłać na adres mailowy:

patrycja.dworniczak@interimax.com

W tytule maila proszę wpisać „ROZWARSZOWICE/02/14”
Aplikacje prosimy wysyłać do dnia 15.02.2014 r.
Kandydatury bez nr referencyjnego w temacie maila nie będą rozpatrywane.
DZIĘKUJEMY ZA NADESŁANE APLIKACJE, INFORMUJEMY, ŻE ODPOWIEMY NA WYBRANE OFERTY. NADESŁANYCH DOKUMENTÓW NIE ZWRACAMY.
Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. Z O.O., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".
INTERIMAX POLSKA Sp. z. o. o. S.K.A
Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970)
Województwo: Śląskie
Miasto: Żory/Warszowice