Ostatnio szukane
szukam pracy jako ogrodnik
konserwator
krawcowa
wałbrzych
KUCHARZ

Murarz Niemcy

Agencja Pracy People Connect (Certyfikat nr 5303) istnieje na polskim rynku usług HR od 2007 roku. Nasza działalność polega głównie na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z Polski, Francji Austrii oraz Niemiec.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:
Murarz

Ilość wolnych stanowisk: 10
Miejsce pracy: Niemcy, okolice: Monachium, Stuttgart, Kolonia, Hamburg
Termin: od zaraz
Wymagania: j. niemiecki komunikatywny, doświadczenie w zawodzie, mile widziana znajomość niemieckich technologii budowlanych oraz doświadczenie ogólnobudowlane, prawo jazdy kat B + własny samochód
Zakres obowiązków: stawianie ścian z różnych materiałów
Wynagrodzenie: ustalane indywidualnie
Zapewniamy: umowę o pracę zgodną z niemieckim prawem pracy, diety

OFERTA DOTYCZY ZATRUDNIENIA PRZEZ ZAGRANICZNEGO PRACODAWCĘ, NA WARUNKACH NIEMIECKICH

Zgłoszenia: CV z dopiskiem Murarz + imię i nazwisko drogą mailową

People Connect
Rynek 55/14
58-200 Dzierżoniów
rekrutacjaddz@o2.pl

Proszę o załączenie następującej formuły w celu uczestnictwa w procesie rekrutacji :
1. W związku z ubieganiem się o zatrudnienie za pośrednictwem agencji pracy People Connect z siedzibą w Dzierżoniowie, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacyjnych oraz pośrednictwa pracy zgodnie z art. 23,24 i 25 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.)
Pouczenie :
Osoba udostępniająca dane osobowe ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich sprostowania.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.
Województwo: Zagranica
Miasto: Niemcy