Ostatnio szukane
rosyjski toruń 2012
ślusarz
wykrawacz
kierowca ce
cieśla zbrojarz

Pracownik produkcyjny

Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. (nr cert. 388) należy do grupy Trenkwalder International AG, która jest jedną z wiodących agencji pracy tymczasowej w Europie z obrotem powyżej 1 miliarda euro i zatrudnieniem ponad 70 000 pracowników. Trenkwalder działa w 19 krajach Europy.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wałbrzych
nr ref.: PP1/WAL/0214

OBOWIĄZKI:
- praca przy produkcji foteli samochodowych,
- montaż elementów konstrukcji foteli,
- obsługa maszyn oraz linii produkcyjnej.

WYMAGANIA:
- zdolności manualne,
- dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym lub 4-brygadowym.

OFERUJEMY:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na pełny etat,
- wynagrodzenie zasadnicze + premia,
- możliwość bezpośredniego zatrudnienia w firmie po okresie próbnym,
- oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie e-mailem CV:
Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. (nr cert. 388)
58-306 Wałbrzych, ul. Uczniowska 16 (nowy budynek Strefy Ekonomicznej)
Tel.: (74) 843 89 19, 605 126 163
E-mail: rekrutacja.soloducha@trenkwalder.com.pl
www.trenkwalder.pl

Prosimy o dopisanie w CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie, archiwizowanie moich danych osobowych przez Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. w celu realizacji obecnego i przyszłego procesu rekrutacji i selekcji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)".
Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Wałbrzych