Ostatnio szukane
kierownik sklepu
poduszki ozdobne
najnowsze
gniezno
operator żurawia

Pracownik fizyczny - pakowanie

OTTO Polska Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej o numerze wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 2590, dla swojego klienta poszukuje osób na stanowisko:

Nr Ref. MB/PFP/02/2014/Centrumofert.pl

Miejsce pracy: Świebodzin

Opis stanowiska pracy:

· proste prace fizyczne przy pakowaniu
· kompletacja towarów
· inne prace zlecone

Wymagania:

· dyspozycyjność poniedziałek-soboty,
· dobra kondycja fizyczna,
· dokładność,skrupulatność
· umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

· umowę o pracę tymczasową
(1/2 etatu z możliwością dopełnienia do pełnego)
· pracę w systemie dwuzmianowym,
· możliwość nawiązania dłuższej współpracy

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) przez OTTO Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu dla celów związanych z rekrutacją pracowników i poszukiwaniem pracy. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom i ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji.
Oświadczam, że jestem świadom, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, a moja zgoda na ich przetwarzanie jest dobrowolna. Ponadto posiadam informacje o pełnej nazwie oraz adresie siedziby Spółki, celu zbierania danych, znanych oraz przewidywanych odbiorcach i kategoriach odbiorców danych i przysługującym mi prawie dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.
Zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych pragniemy poinformować, że administrator danych osobowych ma prawo usunąć Pani/a dane bez Pani/a uprzedniej zgody. Ponadto ma Pani/Pan prawo wglądu do swoich danych i złożenia wniosku o ich sprostowanie, uzupełnienie, uaktualnienie, czasowe lub stałe wstrzymanie przetwarzania kwestionowanych przez Panią/a danych lub całkowite usunięcie Pani/a danych ze zbioru.
OTTO Polska jest wpisana do rejestrów podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 2590
Województwo: Lubuskie
Miasto: Świebodzin