Szukaj:
Kategorie
Dam pracę
   Finanse, Księgowość, Prawo
   Gastronomia, Turystyka, Rolnictwo
   Handlowcy, Sprzedawcy, Ekspedienci
   Informatyka, Telekomunikacja
   Inżynierowie, Technicy
   Kadra Zarządzająca
   Lekarze, Farmaceuci, Pielęgniarki
   Kierowcy, logistycy
   MLM
   Nauczyciele, Naukowcy
   Ochrona
   Praca Fizyczna
   Prace Biurowe, Sekretariat
   Prasa, Telewizja, Kultura
   Reklama, PR
   Sprzątanie, Opieka
   Różne
Szukam pracy


Partnerzy

Ostatnio szukane
nowe oferty pracy kierowca międzynarodowy praca rosja kazachstan i t d
hydraulik
operator koparko-ładowarki wielkopolska
505 071 205
Tarnów




Ustawiacz Pras



Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

Od 2002 roku stajemy naprzeciw najbardziej zaawansowanym projektom mając w zasięgu 3 niezależne specjalizacje: Progres HR, Progres Consulting oraz Progres Permanent Recruitment. Taka dywersyfikacja pozwoliła nam nie tylko stworzyć kompleksowy pakiet usług łączący w sobie profesjonalizm, elastyczność i indywidualizm, ale również zmienić postrzeganie rozwiązań doradczo-szkoleniowych i rekrutacyjnych.

Znajdujemy się w pierwszej dziesiątce polskiego rynku Agencji Pracy Tymczasowej. Współpracujemy z ponad 600 firmami na terenie całego kraju, dzięki 12 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

Dla naszego Klienta, dużej i nowoczesnej firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Ustawiacz Pras
Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
Nr ref.: UP/01/co

Obowiązki:
• włączanie maszyn, sprawdzanie jakości cięcia, tłoczenia, gumowania
• regulację maszyn zgodnie z parametrami
• doraźne przeglądy maszyn i drobne naprawy
• utrzymanie wysokiego poziomu czystości (zasady 5S)

Wymagania:
• doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisko (prasy)
• wiedza z zakres budowy maszyn
• sprawności i dokładności w działaniu
• gotowości do pracy w systemie trzy zmianowym

Oferujemy:
• ofertę pracy tymczasowej
• adekwatne do stanowiska warunki zatrudnienia
• dowóz do pracy z Gdańska Głównego
• atrakcyjne dodatki za pracę na II i III zmianę

Aplikacje prosimy wysyłać na adres karolina.derowska@grupaprogres.pl w tytule wpisując numer referencyjny UP/01/co.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Więcej ofert pracy znajduje się na stronie http://www.progreshr.pl Nr rej. 5088
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."
Województwo: Pomorskie
Miasto: Pruszcz Gdański
Cena: 0.00
Aby skontaktować się z ogłoszeniodawcą wejdź w link poniżej:
Ustawiacz Pras





Zobacz również:


Firma budowlana zatrudni


Zatrudnię niepijących malarzy oraz szpachlarzy, więcej informacji pod numerem 601 945 383, dzwonić po godż 16. [więcej]
0.00 PLN

Kierownik regionu - POZNAŃ


OPIS STANOWISKA: - Wynajem powierzchni użytkowych pod działalność punktów handlowo-usługowych - Zlecanie i nadzór realizacji adaptacji wynajętych powierzchni zgodnie z koncepcją firmy - Rekrutacja... [więcej]
0.00 PLN

Doradca ds. Ubezpieczeń i Inwestycji


Grupa Aviva Commercial Union Polska, jedna z największych instytucji finansowych w Polsce, jest częścią grupy Aviva, piątej instytucji ubezpieczeniowej na świecie. W Polsce obsługujemy ponad 3 miliony... [więcej]
0.00 PLN

Blacharz samochodowy/ mechanik Niemcy


Agencja Pracy Koncepcja poszukuje pilnie kandydata zainteresowanego pracą w Niemczech. Wyjazd do pracy od maja Stanowisko pracy: BLACHARZ SAMOCHODOWY lub MECHANIK SAMOCHODOWY znający się na naprawie karoserii Dla... [więcej]
0.00 PLN

Bezpłatny kurs języka i praca we Włoszech


Spółdzielnia Socjalna „Szansa i Wsparcie” we współpracy z polską agencją pośrednictwa pracy Domus Italia z Warszawy ( nr 5725) oraz włoskim konsorcjum spółdzielni socjalnych Mestieri przestawia... [więcej]
0.00 PLN