Ostatnio szukane
buwa okolice sobotki
spawacz 121
Instruktor
platformy wiertnicze
Wróżka praca zdalna

Elektromechanik

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. ( 5606/1) poszukuje dla swojego Klienta z Legnicy kandydatów na stanowisko:

ELEKTROMECHANIK

Opis stanowiska:
- utrzymanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń
- wykonywanie bieżących napraw i bieżącej konserwacji parku maszynowego
- analiza przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zagwarantowania ciągłości pracy
- nadzór nad dokumentacją techniczną i udział w przeglądach technicznych.
- Praca na terenie Legnicy ( Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna )

Od kandydatów oczekujemy:
- wykształcenie średnie lub zawodowe, techniczne na kierunku: elektryk lub elektromechanik
- min. 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
- doświadczenie w prowadzeniu napraw, konserwacji i remontów maszyn, urządzeń i instalacji
- uprawnienia SEP min do 1 kV
- znajomość środowiska Siemens S5, S7, Lenze, AEG w zakresie pozwalającym na skuteczne diagnozowanie i usuwanie awarii.
- obsługa komputera w środowisku Windows
- mile widziana znajomość języka niemieckiego
- zdolność do pracy na wysokości
- gotowość do pracy w systemie zmianowym

Wybranemu kandydatowi oferujemy:
- Pracę w międzynarodowym środowisku w firmie o stabilnej pozycji na rynku
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym na adres rekrutacja.legnica@mrjob.pl w tytule maila prosimy o wpisanie ELEKTROMECHANIK/2013

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami)."
Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Legnica