Account Manager
Account Managera
… z doświadczeniem. Jeśli pragniesz odmiany i szukasz nowych wyzwań, których nie daje Ci już praca w obecnej firmie zobacz, co mamy do zaoferowania!
To, czego będziemy od Ciebie oczekiwać, to:
- Rozwijanie współpracy i budowanie długofalowych relacji z duuużymi markami
- Pozyskiwanie nowych Klientów (efektywne, z naszą pomocą)
- Analiza potrzeb oraz przygotowywanie zintegrowanych ofert (witryny www, aplikacje webowe, mobilne, ATL/BTL, kampanie SEO/SEM, e-PR, social media), które zachwycą Klienta i będą doskonale dopasowane do strategii, jakiej oczekuje (do dyspozycji mamy wszystkie narzędzia nowoczesnej reklamy)
- Przygotowywanie założeń projektu reklamowego pod kątem kampanii i budowania wizerunku w Sieci i poza nią (e-marketing, PR, ATL/BTL, itd.)
- Wymyślanie, kreowanie i tworzenie szalonych, nowoczesnych rozwiązań, zgodnych ze strategią marketingową zleceniodawcy
- Prezentowanie oferty i wykonanego projektu przed Klientem, nadzór nad przebiegiem realizacji projektu, follow up
Abyś mógł to wszystko robić musisz być:
- Doświadczonym Accountem (osoby bez doświadczenia zapraszamy na staż Junior Account Manager – szukajcie w ofertach staży)
- Nieprzeciętnie twórczy i inicjatywny (każdy tak o sobie myśli, aaaale…)
- Otwarty i elastyczny
- Elokwentny i z poczuciem humoru (lecz nie rubaszny i gadatliwy)
- Samodzielny (pomożemy Ci wiedzą i doświadczeniem, ale za rączkę nikt Cię prowadził nie będzie)
Po 9 latach prowadzenia Agencji wiemy też, że bez:
- Doskonałej orientacji w obszarach reklamy i nowych mediów nastawienia na efekty i rozumienia celów biznesowych
- Przynajmniej dobrej znajomości zagadnień związanych z Internetem: budowa serwisów www, narzędzia e-marketingu, narzędzia e-PR, marketing wyszukiwarkowy, trendy Web2.0 i Web 3.0.
- Wysokiej kultury osobistej (która nie ogranicza się tylko do tego, że nie żujesz gumy na rozmowie kwalifikacyjnej)
NIE poradzisz sobie na tym stanowisku, a za „dobre chęci” i „chętnie spróbuję” niestety dziękujemy, nie gniewaj się :) .
Jak widzisz, nie będzie lekko, dlatego w zamian za ciężką pracę i Twoje zaangażowanie oferujemy stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę i regularnie wypłacane wynagrodzenie, nowoczesne biuro przy Matecznym (dobra komunikacja, basen siłownia, fitness – o rzut beretem), codziennie świeże owoce, xBox, darty i inne gadżety uprzyjemniające żywot, wspólne wypady firmowe. Poza zabawą dbamy też o rozwój pracowników – zapewniamy dostęp do książek i prasy, konferencji i szkoleń. To zaś z czego jesteśmy najbardziej dumni to świetna ekipa zgranych ludzi – profesjonalistów, którzy potrafią się wspierać i inspirować.
CV z opisem dokonań i dopiskiem Account Manager prześlij na adres praca@adweb.pl
Twój ruch.
|
|
Województwo: Małopolskie
Miasto: Kraków
Cena: 0.00
Aby skontaktować się z ogłoszeniodawcą wejdź w link poniżej: Account Manager
|
Zobacz również:
poszukujemy osób na stanowisko tajemniczy klient/audytor
Agencja Media Evolutions
Działa na rynku od 2002 roku. Tworzy strategie i rozwiązania kreatywne. Prowadzi animacje, promocje, degustacje, samplingi, demonstracje.
Poszukujemy osób na stanowisko
Tajemniczy...
[więcej]
0.00 PLN
Praca W Domu
-Chcesz szybko i bez dużego wysiłku zarobić spore pieniądze? Tak. To
jest właśnie praca dla Ciebie. Zarobki od 1000 do 5000 złotych.
Wystarczy mieć komputer i połączenie z Internetem oraz w podstawowym...
[więcej]
0.00 PLN
Junior copywriter - praktykant
Do zadań osoby zatrudnionej na stanowisku należeć będzie:
- Tworzenie artykułów tematycznych
- Tworzenie krótkich wpisów/notek na potrzeby działań Link building
- Współpraca w ramach zespołu...
[więcej]
0.00 PLN
Hostessy Chicago
Witam
Poszukujemy hostess, do pracy w Chicago w dniach 11-16 listopad 2011. Zainteresowane dziewczęta proszę o kontakt pr-om@gazeta.pl
[więcej]
0.00 PLN
Pracownik obsługi reklam terenowych
Polska Firma w związku z otwarciem nowego oddziału, poszukuje osoby na stanowisko:
Pracownik obsługi reklam terenowych
Miejsce pracy: Sosnowiec, Katowice, Mysłowice, Bytom, Chorzów, Dąbrowa Górniczka,...
[więcej]
0.00 PLN