Ostatnio szukane
konserwator pomorskie
małopolskie
wieden sprzatanie
Krasnystaw
studio tatuażu

Operator/Programista - maszyny CNC (Fanuc)

Progresso dla swojego Klienta, firmy produkcyjnej zajmującej się przetwórstwem metali, poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Oława

Obowiązki:
• bieżący nadzór nad pracą urządzeń,
• obsługa giętarki do rur sterowanej numerycznie - Fanuc i innych maszyn
• prace porządkowe na stanowisku pracy,
• współpraca z innymi działami.

Wymagania:
• Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
• Doświadczenie w obsłudze maszyn ze sterowaniem CNC Fanuc (obsługa, programowanie, ustawianie),
• Praktyczna znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
• Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Sumienność, komunikatywność, zaangażowanie
• Mile widziane: znajomość obsługi Giętarki do rur

Oferujemy:
• Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
• Stabilne zatrudnienie w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
• przyjazne, wspierające środowisko pracy

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem na adres kadry@progresso.net.pl.
W tytule wiadomości proszę podać stanowisko i miejscowość.
Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.
[Certyfikat MPiPS: 540]
Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Oława