Pracownik magazynowy z j. ang. - praca w Magna Park w Anglii
Firma Transline Group istnieje na rynku od 1989 roku i jest agencją zatrudnienia w szeroko pojętej branży logistycznej. Jako jeden z największych dostawców pracowników magazynowych w Wielkiej Brytanii zaopatrujemy 66 lokalizacji
w ponad 10 tys. pracowników przemysłowych dziennie. Naszymi klientami są jedne z największych firm z branży sprzedażowej i logistycznej w Wielkiej Brytanii. Nasze dywizje: Przemysłowa, Techniczna i Transportowa zaopatrują naszych klientów w pracowników magazynowych, techników i kierowców kategorii C i C+E
Jesteśmy laureatem nagrody „Best Industrial Agency of the Year 2010” i „Best Outsourced Solution 2012” przyznawanej przez The Recruiter Magazine.
Jesteśmy dynamicznie rosnącym liderem z branży przemysłowej z obrotem sięgającym £75 mln w roku 2012!
Idealna okazja do rozpoczęcia swojej kariery za granicą!
Aktualnie poszukujemy osób dla naszych prestiżowych klientów w Wielkiej Brytanii na stanowisko:
PRACOWNIK MAGAZYNOWY Z J. ANGIELSKIM
Obowiązki:
• prace magazynowe (przyjmowanie i wydawanie towaru, pakowanie, przenoszenie, ewidencja, etc.);
• praca w systemie 2- lub 3-zmianowym;
• praca może wymagać operowania wózkiem paletowym lub podnośnikowym (szkolenie zostanie zapewnione, nie jest wymagane doświadczenie);
• duża liczba różnorodnych prac dopasowanych do preferencji i umiejętności.
Wymagania:
NIE JEST WYMAGANE WCZEŚNIEJSZE DOŚWIADCZENIE NA WW. STANOWISKU
• obowiązkowość i punktualność;
• umiejętność do pracy zarówno samodzielnej, jak i zespołowej;
• przestrzeganie zasad BHP na miejscu pracy;
• umiejętność pracy pod presją czasu;
• sumienność i pracowitość.
Język angielski jest wymagany na poziomie komunikatywnym. Z każdym Kandydatem przeprowadzana jest indywidualna rozmowa sprawdzająca znajomość języka.
Oferujemy:
• stawkę godzinową w wysokości £6,31 - £10,04, w zależności od lokalizacji;
• interesującą pracę pełną wyzwań w międzynarodowym środowisku;
• pomoc przy relokacji.
Firma Transline Group jest partnerem EURES.
Jesteś w wieku 18-30, interesuje Cię nasza oferta, ale nie masz pieniędzy na wyjazd? Mamy dobre wieści! EURES może Ci zaoferować 1000 EUR na relokację.
Po pozytywnym rozpatrzeniu aplikacji zaprosimy Cię na spotkanie informacyjno-szkoleniowe w Poznaniu, gdzie omawiane będą konkretne oferty pracy.
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres*:
polandindustrial@trrt.co.uk
Alternatywnie, zainteresowane osoby zapraszamy do odwiedzenia naszego biura
w Poznaniu przy Starym Rynku 95/96, piętro 3. Telefon: 61 880 08 77.
*z dopiskiem:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie
z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.
Zobacz również:
Rzeźnik wędliniarz praca na warunkach niemieckich przy produkcji kiełbas
L&K Sp.z o.o. z siedzibą w Głogowie poszukuje dla niemieckiego partnera pracowników na stanowisko rzeźnik wędliniarz do produkcja kiełbas.
Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy Niemieckiego.
Wymagania:...
[więcej]
0.00 PLN
Praca hydraulik, francja, pilne!
Dla naszego francuskiego klienta szukamy hydraulika - montera instalacji grzewczych.
Praca we Francji (Alpy- Noyer) od 16/09/2013 do 20/12/2013,
Wymiar czasu pracy to 40 godzin tygodniowo - możliwe nadgodziny....
[więcej]
0.00 PLN
Praca dla pielegniarek
Do pracy w niemieckich szpitalach (w landzie Badenia-Wirtembergia) poszukujemy doświadczonych pielęgniarek/pielęgniarzy operacyjnych, pielęgniarek/pielęgniarzy anestezjologicznych i intensywnej terapii.
Od...
[więcej]
0.00 PLN
Monter instalacji ppoż
Firma Euro Labora (o nr certyfikatu 7061) dla swojego niemieckiego partnera poszukuje pracowników na stanowisko:
Monter instalacji ppoż
Miejsce pracy: Niemcy
Wymagania:
- komunikatywna/dobra znajomość...
[więcej]
0.00 PLN
Fryzjer
poszuje fryzjera z doświadczeniem w zawodzie
[więcej]
0.00 PLN