Szukaj:
Kategorie
Dam pracę
   Finanse, Księgowość, Prawo
   Gastronomia, Turystyka, Rolnictwo
   Handlowcy, Sprzedawcy, Ekspedienci
   Informatyka, Telekomunikacja
   Inżynierowie, Technicy
   Kadra Zarządzająca
   Lekarze, Farmaceuci, Pielęgniarki
   Kierowcy, logistycy
   MLM
   Nauczyciele, Naukowcy
   Ochrona
   Praca Fizyczna
   Prace Biurowe, Sekretariat
   Prasa, Telewizja, Kultura
   Reklama, PR
   Sprzątanie, Opieka
   Różne
Szukam pracy


Partnerzy

Ostatnio szukane
kosmetyczka
poznan
Wróżka praca zdalna
operator żurawia
open cloud




Ruda Śląska - pracownik marketu w magazynie



Agencja Pracy Tymczasowej Beetsma (nr 5169) zatrudni osoby chętne do pracy na stanowisku pracownika marketu. Mile widziane osoby dyspozycyjne, gotowe do podjęcia pracy od zaraz.
Zakres obowiązków:
- prace pomocnicze
- prace magazynowe
Oferujemy:
- Elastyczny grafik
- Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Wymagania:
- Aktualna książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych
- Ukończone 18 lat
- Dyspozycyjność
Województwo: Śląskie
Miasto: Ruda Śląska
Cena: 0.00
Aby skontaktować się z ogłoszeniodawcą wejdź w link poniżej:
Ruda Śląska - pracownik marketu w magazynie





Zobacz również:


Dam pracę wyżywienie i zakwaterowanie praca dla kobiet wiek


Szukam kobiet w wieku 18-45 lat do pomocy domowej i opieki nad pieskiem pary pinczer karłowaty wyżywienie i zakwaterowanie zapewniam tel 798841104 [więcej]
0.00 PLN

SPECJALISTA DS. PROGRAMÓW INWESTYCYJNYCH


Firma ERTA dla swojego klienta poszukuje pracowników na stanowisko: SPECJALISTA DS. PROGRAMÓW INWESTYCYJNYCH Miejsce pracy: Wrocław Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za: - analizę finansów... [więcej]
0.00 PLN

Pracownik produkcji - operator maszyn


JMB consulting Agencja doradztwa personalnego (numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 436) Nasz Klient, belgijska firma poszukuje do pracy na terenie Belgii kandydatów na stanowisko: OPERATOR MASZYN Opis... [więcej]
0.00 PLN

Zatrudnie od zaraz solidnego murarza


Zatrudnie solidnego murarza mile widziane prawo jazdy, umiejetnosci czytania dokumentacji W ramach firmy dostanie samochod na stan oraz zakwaterowanie. Tel 698983851, praca od zaraz [więcej]
0.00 PLN

Doradca Ds. Kart Kredytowych


POSIADASZ SILNĄ MOTYWACJĘ DO PRACY? JESTEŚ SAMODZIELNY? JESTEŚ ZORGANIZOWANY ?? MASZ PONAD PRZECIĘTNĄ KOMUNIKATYWNOŚĆ?? DĄŻYSZ DO ROZWOJU ZAWODOWEGO ORAZ OSOBISTEGO? W TAKIM RAZIE ŚWIETNIE PASUJESZ DO... [więcej]
0.00 PLN