Ostatnio szukane
Praca chałupnicza
praca w USA
Instruktor jazdy konnej
malopolskie
spawacz tig

Kierowca międzynarodowy CE - od 1950 €

Holbern – jesteśmy międzynarodową firmą doradztwa personalnego. Posiadamy biura w Polsce, Niemczech, Słowacji oraz Norwegii. Realizujemy ambitne projekty rekrutacyjne zarówno na stanowiska średniego jak i wyższego szczebla. Naszym kandydatom oferujemy pracę z bezpośrednim zatrudnieniem u pracodawcy.
Dla naszego klienta, niemieckiej firmy transportowej z siedzibą w okolicach Augsburga poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska
- system pracy 3/1 lub 4/1
- transport krajowy oraz międzynarodowy
- czas pracy od poniedziałku do piątku, sporadycznie soboty
- podwójna obsada
- transport z przyczepą z kontenerami BDF

Wymagania
-dobrej znajomości j. niemieckiego
- minimum rocznego doświadczenia w transporcie krajowym
- doświadczenia w transporcie z przyczepami BDF
- prawa jazdy C+E

Oferujemy
- atrakcyjne wynagrodzenie
- umowa o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
- niemieckie świadczenia socjalne oraz składki rentowe
- nowoczesną flotę
- możliwość podjęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 604 242 084 lub przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres praca@holbern.pl wpisując w tytule KN/AL/2014

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Holbern Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)

*Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę. Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

Więcej ofert pracy na www.holbern.de

Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Wrocław