Ostatnio szukane
Świecie. Kujawsko-pomorskie
rolnictwo
saw 121
göteborg
606 188 607

Zaopatrzeniowiec z orzeczeniem o niepełnosprawności

Stowarzyszenie "Środowisko dla Niepełnosprawnych Eko Salus" zajmujące się aktywizacją zawodową osób niepełnosprawnych poszukuje osoby niepełnosprawnej do pracy na stanowisko:

Zaopatrzeniowiec

Nazwa agencji zatrudnienia: Synergia
Nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 5672
Miejsce pracy: Baranowo
Wymiar czasu pracy: pełen etat
Rodzaj umowy: umowa o pracę
Termin rozpoczęcia: od zaraz
Podmiot zatrudnienia: Zakład Pracy Chronionej

Zakres obowiązków:
zakupy części maszyn, narzędzi, artykułów biurowych, środków czystości, wyposażenia zakładu, zawożenie części do serwisów itp.
wyszukiwanie najtańszych ofert
prowadzenie rejestru wydatków
wyjazdy głównie na terenie Poznania i okolic
wyjazdy samochodem służbowym
Wymagania:
prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodów oraz znajomość topografii Poznania
wymagane psychotesty dla kierowców aut osobowych, na które skieruje pracodawca
skrupulatność, uczciwość, komunikatywność
mile widziana znajomość pakietu Office

Kontakt: Agata Zajcher
(61) 843 22 10, oferty@ekosalus.pl
Województwo: Wielkopolskie