Ostatnio szukane
logopeda
wieden
irlandia
kraków kliny
poznan

Murarz

Murarz, praca na terenie Łodzi, praca fizyczna
Atrakcyjna praca dla wykwalifikowanych i doświadczonych murarzy
Praca na terenie Łodzi. Zatrudnienie na umowę o pracę, pełny etat.
Możliwość pracy również w okresie zimowym.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: izarpraca@poczta.fm z dopiskiem "Murarz". Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.
Województwo: Łódzkie
Miasto: Łódź
Murarz

Zobacz również:

dam pracę

Poszukuję pani krawcowej-szwaczki znającej tajniki szycia wystrojów okiennych (firany, zasłony, rolety rzymskie, ekrany) [więcej]
0.00 PLN

Praca dla studenta (konsultant/ka)

OPIS STANOWISKA: - sprzedaż w tym doradztwo perfum, kosmetyków (Make Up) i produktów dla domu For Home - pozyskiwanie klientów WYMAGAMY: - komunikatywność; - umiejętność pracy w zespole. - mile widziane... [więcej]
0.00 PLN

Flt driver

We are currently looking for an experienced FLT driver. Location: Cumbria. Requirements: 2 years experience, relevant certificates (e.g. changing LPG containers), good level of English, own transport preferable.... [więcej]
0.00 PLN

Hydraulik, Miejsce pracy: Belgia

Oferta: - legalne zatrudnienie - atrakcyjne wynagrodzenie - możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy WYMAGANIA: - doświadczenie w montażu instalacji wodnokanalizacyjnych oraz zgrzewaniu PE... [więcej]
0.00 PLN

Wynajmę stanowisko fryzjerskie

Wynajmę stanowisko w salonie damsko-męskim,jest to dział męski+stali klienci gwarantowani:))z możliwością poszerzenia działalności o dział damski.Co do dalszych szczegółów proszę o kontakt:) [więcej]