Szukaj:
Kategorie
Dam pracę
   Finanse, Księgowość, Prawo
   Gastronomia, Turystyka, Rolnictwo
   Handlowcy, Sprzedawcy, Ekspedienci
   Informatyka, Telekomunikacja
   Inżynierowie, Technicy
   Kadra Zarządzająca
   Lekarze, Farmaceuci, Pielęgniarki
   Kierowcy, logistycy
   MLM
   Nauczyciele, Naukowcy
   Ochrona
   Praca Fizyczna
   Prace Biurowe, Sekretariat
   Prasa, Telewizja, Kultura
   Reklama, PR
   Sprzątanie, Opieka
   Różne
Szukam pracy


Partnerzy

Ostatnio szukane
kierowca c e rosja
pomocnik
lubuskie
rzeznik wykrawacz
murarz zakwaterowaniem
Poszukiwany fotograf/zakład fotograficzny do stałej współpraSerwis ogłoszeń 18+ www.calamokra.pl podejmie stałą współpracę z fotografami (profesjonalnymi lub amatorami) z całej Polski.
UWAGA! W związku z licznymi mailami jakie do nas przychodzą dotyczącymi zapytań o pracę, prosimy o dokładne przeczytanie naszych wymagań i sposobu składania ofert, ponieważ nie będziemy odpowiadali na maile o treści np. proszę o podanie szczegółów oferty czy wyjaśnienie sposobu rekrutacji.
Na czym będzie polegała współpraca:
Nasz serwis zajmuje się publikacją ogłoszeń towarzyskich, w większości ze zdjęciami. Aby były one atrakcyjne, obrazy znajdujące się w ich treści, powinny wyglądać ładnie i profesjonalnie. Niektórzy nasi klienci wyrażają potrzebę zaktualizowania swoich fotografii albo ich wykonania do nowego ogłoszenia. I w tym miejscu pojawia się propozycja współpracy.
Standardowo do anonsu można dodać 8 zdjęć, i takiej ilości dotyczyłaby oferta. Zdjęcia należy wykonać na jednolitym tle, a następnie poprawić koloryt skóry, usunąć znamiona itd. Na życzenie klienta należy także rozmyć rysy twarzy czy zatuszować tatuaże. Po wykonaniu usługi prosimy o utrwalenie fotografii na nośniku danych i przekazanie klientowi. Wszelkie dodatkowe czynności zależą już od indywidualnych ustaleń.
Zależy nam na podjęciu współpracy na terenie CAŁEJ POLSKI. Chcemy stworzyć sieć zaprzyjaźnionych punktów w różnych miastach i kiedy pojawi się taka potrzeba, będziemy, po uprzednim ustaleniu szczegółów, kierowali zainteresowanego do danego fotografa.
Ze swojej strony możemy zaproponować oczywiście dostarczanie klientów. Możliwe kontynuowanie współpracy także przy innych naszych przyszłych projektach (mamy w planach portal matrymonialny).
UWAGA! Po podjęciu współpracy prosimy o wyrozumiałość ze względu na różne zapotrzebowanie na dane usługi w konkretnych miastach.
Wymagania:
Do składania ofert zapaszmy profesjonalistów, a także amatorów z dobrym sprzętem i umiejętnością obróbki fotografii. Ważne jest równie to, że większość zdjęć będzie wykonywana w negliżu, więc proszę wziąć to pod uwagę przy podejmowaniu decyzji!
Rekrutacja i wybór:
Dla profesjonalistów: prosimy o nadesłanie danych kontaktowych (mail, telefon), adresu pod którym mogłyby być wykonywanie fotografie i orientacyjnej ceny za sesję zdjęciową z retuszem min. 8 obrazów. Mile widziane będzie także port folio.
Głównym kryterium wyboru będzie zaproponowana cena, ale jeżeli ktoś ma doświadczenie przy podobnych sesjach, będzie to także brane pod uwagę. Zastrzegamy sobie możliwość podjęcia współpracy z więcej niż jednym punktem na terenie większych miast.
Dla amatorów: prosimy o nadesłanie próbek swoich fotografii, opisania miejsca, w którym można wykonać zdjęcia, sprzęt, którym się dysponuje a także oczekiwaną cenę. Należy podać także adres e-mail i miasto, którego dotyczy oferta.
Aplikację prosimy kierować na adres e-mail: praca@calamokra.pl a w tytule podać miasto i dopisek „Fotograf do sesji”. Ogłoszenie jest ważne bezterminowo.
Dziękujemy za poświęcony czas i zachęcamy do wysyłania zgłoszeń.
Administracja Serwisu Ogłoszeń
Województwo: Mazowieckie
Miasto: -
Cena: 0.00
Aby skontaktować się z ogłoszeniodawcą wejdź w link poniżej:
Poszukiwany fotograf/zakład fotograficzny do stałej współpra

Zobacz również:


Finlandia


do budowa elektrowni poszukujemy 500 osob z praktyka w budownictwie oraz spawaczy [więcej]
0.00 PLN

Monter rur


TAP Serwis Pierwsza Techniczna Agencja Pracy w Polsce. Firma powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie polskich przedsiębiorstw na wykwalifikowanych pracowników z sektora stoczniowego. Wkrótce potem... [więcej]
0.00 PLN

Bezpłatny kurs języka i praca we Włoszech


Spółdzielnia Socjalna „Szansa i Wsparcie” we współpracy z polską agencją pośrednictwa pracy Domus Italia z Warszawy ( nr 5725) oraz włoskim konsorcjum spółdzielni socjalnych Mestieri przestawia... [więcej]
0.00 PLN

Operator CNC (tokarz, frezer)


Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. (nr cert. 388) należy do grupy Trenkwalder International AG, która jest jedną z wiodących agencji pracy tymczasowej w Europie z obrotem powyżej 1... [więcej]
0.00 PLN

DEKARZE z niemieckim


B&WC poszukuje DEKARZY do pracy w NIEMCZECH. Wymagana komunikatywna znajomość jęz.niemieckiego oraz doświadczenie. Zakwaterowanie zapewnione. Stawka 10,50/14,50+diety+nadgodziny. Proszę przesłać cv na... [więcej]
0.00 PLN