Ostatnio szukane
asystent do spraw księgowości
konin
tel.0048182070707
mechanik
dziewiarek recznych

Kasjer/ Sprzedawca w Legnicy, Jeleniej Górze, Bolesławcu, Zg

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.
Kasjer – Sprzedawca
Miejsca pracy: sieci handlowe w Legnicy, Jeleniej Górze, Bolesławcu, Zgorzelcu

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ ?

• pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• umowę zlecenia podpisaną z InterKadra
• zmianowy system pracy
• atrakcyjne stawki godzinowe
• bezpłatne szkolenie kasjerskie

OBOWIĄZKI:

• praca przy obsłudze kasy fiskalnej
• wykładanie towaru

WYMAGANIA:

• osoby pełnoletnie
• aktualna książeczka sanepidowska (obowiązkowo)
• mile widziane doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej
• dyspozycyjność, odpowiedzialność
• zaangażowanie i chęć do pracy
• gotowość do pracy w systemie zmianowym

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na podany adres mailowy z dopiskiem „KS/(nazwa miasta)

Kontakt:
Kom. 666 826 238
E-mail: k.banasik@interkadra.pl
Województwo: Dolnośląskie