Ostatnio szukane
hamburg
pawacz tig
Mazowieckie
kierownik budowy
Kierowca ce rosja

Agentów Nieruchomości POSZUKUJEMY!!!!

Opis stanowiska:

* pozyskiwanie ofert sprzedaży /kupna / najmu nieruchomości
* kontrola stanu prawnego nieruchomości
* kompletowanie dokumentów i zawieranie umów
* prezentowanie nieruchomości
* monitorowanie rynku nieruchomości
* profesjonalna obsługa klientów w zakresie obrotu nieruchomościami

Wymagania:

* doświadczenie w obrocie nieruchomościami i znajomość rynku nieruchomości – mile widziane.
* wykształcenie minimum średnie i wysoka kultura osobista
* umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów z klientami
* umiejętność pracy w zespole i otwartość
* systematyczność, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
* dyspozycyjność, odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę
* prawo jazdy kat.B i własny samochód- mile widziane

Oferujemy:

* atrakcyjny i motywujący system wynagrodzeń
* atrakcyjny system premiowania oraz nagrody okresowe
* niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon, aparat cyfrowy
* program komputerowy idealnie dopasowany do pracy pośrednika
* możliwość dalszego rozwoju

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy prosimy o przesłanie zgłoszenia z CV na adres:

biuro @arthause.pl
Województwo: Kujawsko-Pomorskie