Ostatnio szukane
opieka
belgia
głogów
monter rur
Berlin

Doradca ds. Ubezpieczeń i Inwestycji - Dobrodzień

Grupa Aviva Commercial Union Polska, jedna z największych instytucji finansowych w Polsce, jest częścią grupy Aviva, piątej instytucji ubezpieczeniowej na świecie.

W Polsce obsługujemy ponad 3 miliony Klientów i zarządzamy aktywami o wartości ponad 55 miliardów zł. Oferujemy nowoczesne produkty finansowe, m.in.: ubezpieczenia na życie, fundusz emerytalny, ubezpieczenia majątkowe, produkty inwestycyjne oraz ubezpieczenia komunikacyjne sprzedawane przez telefon i Internet.

Obecnie poszukujemy współpracowników na stanowisko: Doradca ds. Ubezpieczeń i Inwestycji.

Oferujemy:
- Profesjonalny system szkoleń;
- Stabilną karierę w międzynarodowej organizacji;
- Nowoczesne narzędzia pracy;
- Elastyczne godziny pracy;
- Wysokie dochody !

Nasze oczekiwania:
- Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe lub w trakcie studiów;
- Wiek min. 24 lata;
- Samodzielność, przedsiębiorczość i umiejętności interpersonalne;
- Zainteresowanie karierą w branży finansowej i pracą w sprzedaży;
- Gotowość do podejmowania wyzwań.

Najważniejsze zadania Doradców to:
- Pozyskiwanie Klientów;
- Profesjonalne doradztwo w zakresie produktów ubezpieczeniowych i inwestycyjnych;
- Sprzedaż produktów finansowych.

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu, prosimy o przesłanie aplikacji na adres:
kluczbork@cu-agent.pl

Prosimy o dopisanie oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 Dz. U. nr 133, poz. 883.
Województwo: Opolskie