Ostatnio szukane
szukam
szukam niewolnika
Wróżka praca zdalna
Uprawa pieczarek
4000zł

DORADCA BANKOWY/ KALISZ

Dla naszego Klienta, ogólnopolskiego banku, w związku z wprowadzeniem na rynek nowego produktu, poprzedzonym ogólnopolską kampanią reklamową, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

DORADCA BANKOWY

OPIS STANOWISKA:
• Głównym zadaniem Doradcy Bankowego jest sprzedaż usług bankowych.

ZAPEWNIAMY:
• Pracę w znanej firmie.
• Umowę o pracę.
• Samodzielność w działaniu.
• Bardzo dobre warunki finansowe: STAŁA PENSJA + PROWIZJA.
• Profesjonalne szkolenia.
• Możliwości rozwoju zawodowego w formie awansów.
• Samochód służbowy.

OCZEKUJEMY:
• Średniego wykształcenia, wyższe (ukończone lub w trakcie nauki) będzie atutem
• Łatwości w nawiązywaniu kontaktów.
• Umiejętności planowania i realizowania planów.
• Motywacji do pracy.
• Doświadczenia w sprzedaży oraz w obsłudze klienta.
• Jeśli jesteś absolwentem – interesuje nas Twoja aktywność szkolna, pozaszkolna, prace dorywcze i wakacyjne.

Osoby chcące pracować w młodym zespole, gdzie liczy się nie tylko rywalizacja lecz także współpraca prosimy o przesłanie swojego CV oraz Listu Motywacyjnego na podany adres mailowy .
aplikacja@aboutyou.pl

z podaniem poniższego nr referencyjnego - w temacie maila prosimy wpisać miasto w którym szukasz pracy :

BANK / (podaj miasto, w którym chcesz pracować)

Do CV i Listu Motywacyjnego prosimy dołączyć niniejszą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ustaw nr 133 poz. 883)."
Województwo: Wielkopolskie