Ostatnio szukane
logopeda
Wieden
wroclaw
Sochaczew
Operator Koparko-ładowarki WIELKOPOLSKA

Technik farmacji- Szczytno

Agencja Rekrutacyjna ERTA dla jednego ze swoich klientów poszukuje osoby na stanowisko:

TECHNIK FARMACJI

Miejsce pracy: Szczytno

Opis stanowiska:

- prowadzenie sprzedaży, obsługa klientów
- przyjmowanie towaru , zamawianie towaru
- weryfikacja recept
- inne obowiązki związane z zawodem i potrzebami apteki

Wymagania:

- tytuł technika farmacji
- dyspozycyjność
- odbyte praktyki

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie
- premie uznaniowe za osiągane wyniki
- przyjazną atmosferę pracy
- umowę o pracę

Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie aplikacji na adres cv@ertagrupa.pl z dopiskiem Technik farmacji- Szczytno

Województwo: Małopolskie
Miasto: -