Ostatnio szukane
Berlin
głogów
pomorskie
budowlanka
podkarpackie

Lekarz Okulista (Nowy Sącz)

Agencja rekrutacyjna ERTA poszukuje dla jednego ze swoich Klientów kandydata na stanowisko:

LEKARZ OKULISTA

Miejsce pracy: Nowy Sącz

Opis stanowiska pracy:

- Przeprowadzanie badań okulistycznych
- Wykonywanie drobnych zabiegów okulistycznych

Od kandydatów oczekujemy:

- Przynajmniej roku doświadczenia na podobnym stanowisku
- Wykształcenie medycznego, kierunkowego
- Umiejętności pracy w grupie jak i na samodzielnym stanowisku
- Otwartości w komunikacji z pacjentami

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji
- Pracę w przyjaznym zespole
- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie CV na adres cv@ertagrupa.pl z dopiskiem „okulista”.
Województwo: Małopolskie