Ostatnio szukane
tel. 606-413-291
wykrawacz
praca w holandii
toruń rosyjski
KUCHNIA ORIENTALNA

Project Manager (Dział Higieny Szpitalnej)

Jedna z pierwszych polskich firm, która zajmuje się zaopatrywaniem w sprzęt medyczny służby zdrowia. Lider w zakresie najnowocześniejszych rozwiązań z dziedziny chirurgii małoinwazyjnej i zaawansowanych systemów higieny szpitalnej. W przeciągu niemalże 20-letniej działalności została laureatem wielu nagród i wyróżnień pochodzących zarówno ze środowiska biznesowego jak i medycznego. W związku z rozwojem nowych projektów poszukuje dynamicznej i otwartej na nowe wyzwania osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr. Ref: PM/09/09

Wymagania:
- Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- Doświadczenie w prowadzeniu projektów sprzedażowych dóbr inwestycyjnych w branży medycznej
- Wykształcenie wyższe (kierunki mechanika, elektronika, chemia i pokrewne)
- Wysoko rozwinięte umiejętności prowadzenia spotkań i prezentacji handlowych
- Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i nadzorowania realizacji projektów
- Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
- Dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
- Prawa jazdy kat. B (gotowość do częstego podróżowania po całej Polsce)
- Znajomość procedur, ustaw związanych z zamówieniami publicznymi oraz przetargami publicznymi będzie dodatkowych atutem

Zakres obowiązków:
- Aktywne wyszukiwanie, pozyskiwanie oraz prowadzenie projektów z zakresu higieny szpitalnej na terenie kraju (rozwiązania do profesjonalnego mycia, dezynfekcji i sterylizacji w szpitalach)
- Przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o budżet, dostępne technologie i potrzeby Klienta
- Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji handlowych oraz opracowywanie materiałów informacyjnych dla Klientów oraz przedstawicieli handlowych
- Monitorowanie realizacji prowadzonych projektów do efektywnej finalizacji
- Przeprowadzanie analiz rynkowych oraz sporządzanie dokumentacji przetargowej
- Zarządzanie siecią kontaktów z Klientami poprzez budowanie trwałych relacji
- Nadzór nad opieką po sprzedażową Klienta

Klient ze swej strony oferuje:
- Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego
- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
- Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy i laptop)
- Szkolenia z zakresu nowoczesnych i rozwojowych technologii medycznych
- Prace w stabilnej finansowo firmie
- Pełen pakiet medyczny
- Prace przy dużych oraz ciekawych projektach

Zainteresowanych rekrutacją prosimy o przesłanie CV na adres: aszymkiewicz@labor-eu.pl z zaznaczeniem w tytule numeru referencyjnego lub zapraszamy do rejestracji na naszej stronie internetowej www.labor-eu.pl.

Zgłoszenie powinno zawierać życiorys wraz z klauzurą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29-08-1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133 poz. 883)"

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Województwo: Mazowieckie