Ostatnio szukane
PIASECZNO
platformy wiertnicze
rolnictwo
tapicer
sprzataczka

Przedstawiciel Handlowy – branża medyczna

Umiesz słuchać i wyciągać wnioski? Lubisz pracę z ludźmi, lubisz jak cię doceniają nie tylko słownie, lubisz wysoki standard usług i sam je świadczysz?

To jesteś właśnie tą osobą, której szukamy

Największy w Polsce producent wysokiej jakości odczynników diagnostycznych oraz dystrybutor światowej klasy aparatury medycznej. Współpracujący z licznymi zagranicznymi partnerami m.in. Niemcami, Austrią, Francją, Indonezja, Malezja, Anglią i Chinami.
Od 20 lat świadczy usługi na najwyższym, światowym poziomie. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr. Ref: PH/10/09

Wymagania:
- minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej oraz pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży medycznej
- znajomość procedur przetargów publicznych
- wyższe wykształcenie
- wiedza z zakresu funkcjonowania rynku medycznego
- wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne i interpersonalne
- prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu
- umiejętność prowadzenia spotkań oraz prezentacji handlowych
- biegła znajomość obsługi komputera (MS Office w szczególności MS Excel)
- wykształcenie minimum średnie

Zakres obowiązków:
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie z nimi trwałych relacji
- kontynuowanie pracy z obecnymi klientami
- przygotowywanie ofert sprzedaży oraz wycena ofert handlowych firmy
- monitorowanie przebiegu realizacji projektów sprzedażowych
- budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku

Klient ze swej strony oferuje:
- możliwość rozwoju zawodowego
- atrakcyjne wynagrodzenie
- samochód służbowy, telefon komórkowy i laptop
- szkolenia z zakresu technik sprzedaży i zarządzania jakością
- wyzwania i satysfakcję

Zainteresowanych rekrutacją prosimy o przesłanie CV na adres: aszymkiewicz@labor-eu.pl z zaznaczeniem w tytule maila numeru referencyjnego lub do rejestracji na naszej stronie www.labor-eu.pl

Zgłoszenie powinno zawierać życiorys zawierający klauzulę "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29-08-1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133 poz. 883)"
Województwo: Mazowieckie