Ostatnio szukane
oslo
Kierowca kat b
Berlin
kierownik apteki
zdalna

KUCHARZ - Chef de Partie

Agencja Rekrutacyjna ERTA dla jednego ze swoich Klientów z Anglii, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

CHEF DE PARTIE/SOUS CHEF

Opis stanowiska pracy

• Nadzór nad poszczególnymi działami kuchni podczas przygotowywania posiłków
• Kontrola nad dostawami oraz odpowiednim przechowywanie produktów
• Kontakt z kierownictwem
• Odpowiedzialność za utrzymanie czystości i standardów higieny
• Kontakt z głównym kucharzem
• Dbanie o dobry wizerunek restauracji
• Przestrzeganie zasad BHP, dbanie o bezpieczeństwo

Wymagania

• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
• Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• Doświadczenie w pracy w UK lub Irlandii
• Pracowitość

Oferujemy

• Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
• Zatrudnienie na dłuższy okres
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Zapewniony posiłek podczas zmiany

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie swojego CV z dopiskiem „KUCHARZ UK” na adres: cv@ertagrupa.pl
Województwo: Cała Polska