Ostatnio szukane
spawacz
przepisywanie
roznosicieli gazet
konserwator pomorskie
w gospodarstwie

Kierowca C+E

Agencja Rekrutacyjna ERTA dla jednego ze swoich Klientów z Wielkiej Brytanii poszukuje Kandydatów na stanowisko:

KIEROWCA C+E

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Opis stanowiska pracy:
• Dostarczanie dostaw z Belgii do Wielkiej Brytanii
• Obsługa dostaw towaru na terenie Wielkiej Brytanii
• Załadunku i rozładunek towaru

Wymagania:
• Minimum 3 lata doświadczenia jako kierowca w transporcie międzynarodowym
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego - warunek konieczny !
• Prawo jazdy kategorii C i E
• Wysoka sprawność i tężyzna fizyczna

Oferujemy:
• Stałą pracę w stabilnej firmie z wieloletnim doświadczeniem
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie swojego CV z dopiskiem „Kierowca C + E” na adres: cv@ertagrupa.pl
Województwo: Zagranica