Ostatnio szukane
505 071 205
rysowanie
stolarz
ślusarz
rzeznik

Menager, Specjalista

Nasza Firma szuka osób na stanowisko Menager, mile widzanie doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi i swoim czase, ale nie koniecznie.
Wierzymy w to, że młodzi bez doświadczenia, szybko się uczą i chcą osiągnąć cele.

Zadania Menagera to m. in.:
pozyskiwanie Klientów,
pozyskiwanie Pracowników,
opieka nad nimi,
doradztwo,
praca biurowa,
szkolenia wyjazdowe - cała Polska,

Osobom zapewniamy:
przeszkolenie przygotowujące do pracy (od podstaw),
możliwość zdobycia licencji państwowej,
elastyczny czas pracy, dopasowany do Twoich potrzeb,
profesjonalny system szkoleń - stały,
jasno określoną ścieżkę kariery,
wysokie realne zarobki.

Osoby zainteresowane są proszone o przesłanie CV ze zdjęciem, na adres:
mail to:rekrutacja1cu@op.pl (wraz z klauzulą).
Województwo: Małopolskie