Ostatnio szukane
pracownik biurowy z dobrą znajomością języka rosyjskiego
przy koniach
operator kamery
belgia
praca w USA

Przedstawiciel handlowy

Firma ERTA dla swojego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: Kielce, Białystok

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

- aktywne budowanie bazy klientów
- promowanie marki Firmy oraz dbanie o jej pozytywny wizerunek
- podnoszenie poziomu sprzedaży

Wymagamy:

- wykształcenia średniego (mile widziane wyższe)
- komunikatywnej znajomości języka angielskiego
- doświadczenia w branży maszyn budowlanych (minimum 2 lata)
- prawa jazdy kat. B
- gotowości do pracy poza biurem
- mile widziane posiadanie udokumentowanych sukcesów w sprzedaży

Oferujemy:

- możliwość aktywnego rozwoju zawodowego i osobistego
- dynamiczną pracę w młodym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres cv@ertagrupa.pl z dopiskiem Przedstawiciel Handlowy i nazwą miasta, w którym chcą podjąć pracę.
Województwo: Małopolskie

Zobacz również:

Praca w niemczech

Zatrudnie pracownikow do kladzenia parkietu i cyklinowania.Zapweniam bardzo dobre warunki socjalne i mieszkaniowe kontakt sysy87@wp.pl lub tel 004815204597109 [więcej]
0.00 PLN

HYDRAULIK.KRAKOW.TEL.511623348

HYDRAULIK.KRAKOW.Tel.511623348.awarie 24/7dni w tygodn calodobowe awarie hydrauliczne Krakow i okolice Naprawa uszkodzonych zaworow kranow glowic bateri spluczek Udraznianie odplywow zatkanych kanalizacji odplywy... [więcej]
0.00 PLN

Zbiór jabłek

Zatrudnię osoby do zbioru jabłek oraz innych prac pielęgnacyjnych w sadzie. Zapewniam zakwaterowanie, zbiór w skrzynio palety [więcej]
0.00 PLN

Operator/Mechanik

Główne zadania: - zapewnienie prawidłowej obsługi maszyn i urządzeń produkcyjnych - czynny udział w pracach remontowych maszyn i urządzeń produkcyjnych - dbałość o właściwe parametry naszych... [więcej]
0.00 PLN

Firma Meblowa Poszukuje Pracownikow

Firma meblarska zatrudni: - kierownika produkcji oraz - osoba zajmujaca sie pomiarami i aranzacja mebli w domu klienta. Kandydaci starajacy sie o prace w charakterze kierownika produkcji powinien posiadac... [więcej]