Ostatnio szukane
lodz
biurowa
archiwista
język rosyjski
wykrawacz

Praca Starogard Gd. – Kierownik produkcji

Oferujemy interesującą, dającą satysfakcję, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę. Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie. Atrakcyjny system wynagrodzeń. Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia

Wymagania:
Minimum 2-letnie doświadczenie w branży meblarskiej,
Wykształcenie minimum średnie techniczne,
Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi,
Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne i przywódcze,
Umiejętność skutecznego motywowania pracowników,
Umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej i zespołu pracowników,
Doświadczenie w firmie meblowej

Zakres obowiązków:
Koordynacja przygotowania produkcji,
Realizowanie ilościowych i jakościowych celów produkcji,
Nadzorowanie produktywności, wydajności i standardów jakości,
Nadzór nad zespołem produkcyjnym (40 osób)
Określanie zadań dla podległych pracowników,
Nadzór nad dyscypliną pracy,
Identyfikacja i monitorowanie wskaźników,
Dbałość o powierzone mienie,
Współudział w opracowywaniu strategii firmy,
Województwo: Pomorskie