Ostatnio szukane
jak usunąć ogłosznie?
Hallera tel. 690980075
krawcowa
asystent do spraw księgowości
nowy tomyśl

Grafik

Zatrudnimy grafika komputerowego
Wymagania:
-doświadczenie przy druku cyfrowym, wielkoformatowym, solvetowym
-bardzo dobra znajomość programów graficznych Corel, grupa Adobe
-umiejętność pracy pod presją czasu
Główne zadania:
-przygotowywanie projektów
-opracowania graficzne
-przygotowywanie materiałów graficznych do druku
Oferujemy:
-zarobki adekwatne do doświadczenia i zakres obowiązków
-po okresie próbnym pracę na czas nieokreślony
-pracę w młodym zespole
-pracę z nowymi technologiami druku reklamowego
Zgłoszenia -CV ze zdjęcie i list motywacyjny- prosimy przesłać na adres rekrutacja@mj.org.pl.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji( zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)"
Województwo: Lubelskie
Grafik