Ostatnio szukane
instalator systemow alarmowych
wieden
gospodartwie
brzeg
gniezno

sprzedawca do obsługi sklepu internetowego

Sprzedawca do obsługi sklepu internetowego, serwisów aukcyjnych (praca w siedzibie firmy)

Wymagania:
- wykształcenie min. średnie
- wysoka kultura osobista
- umiejętność obsługi komputera
- orientacja w internecie i umiejętność z niego korzystania
- obsługa sklepów internetowych
- orientacja w serwisach aukcyjnych, znajomość ich działania
- znajomość prostych programów graficznych
- niekaralność
- zaangażowanie
- orientacja na Klienta

Mile widziane:
- znajomość języków obcych: angielskiego lub/oraz niemieckiego
- umiejętność obsługi sprzętu muzycznego
- znajomość zagadnień marketingu e-commerce
- prawo jazdy kategoria B

Obowiązki
- obsługa sklepu internetowego, serwisów aukcyjnych
- dodawanie nowych produktów, promocji
- monitorowanie cen
- kontakt z klientem
- wysyłka

Oferujemy
- umowę o pracę
- stabilność zatrudnienia
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników (stała pensja + premia)

Zainteresowane osoby prosimy o:
- przesyłanie CV (wraz ze zdjęciem)
- określenie wymagań finansowych
- dopisanie zgody na przetwarzanie danych osobowych

na adres: lfx@lfx.pl

Województwo: Mazowieckie