Ostatnio szukane
norwegia
trener
lodz
opiekunkaz jezykiem wloskim do niemiec
spawacz 121

Dam prace

dam prace nad opieka nad niepelnosprawnym synem o imieniu piotrek poczatkowa stawka 12zl/h (do negocjacji) praca 4h dziennie w porannych godzinach
tel. kontaktowy : 782-643-455
Województwo: Śląskie
Dam prace

Zobacz również:

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

Poszukuję osoby do pracy na stanowisko mechanik pojazdów samochodowych. Wymagania: - wykształcenie zawodowe lub średnie - doświadczenie - samodzielność - uczciwość Oferujemy: - umowę o pracę na pełen... [więcej]
0.00 PLN

ZATRUDNIĘ

PILNIĘ ZATRUDNIĘ TYNKARZY MASZYNOWYCH. [więcej]
0.00 PLN

Pracownik produkcji (Września)

Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. (nr cert. 388) należy do grupy Trenkwalder International AG, która jest jedną z wiodących agencji pracy tymczasowej w Europie z obrotem powyżej 1... [więcej]
0.00 PLN

Otwarta oferta pracy w Holandii

Opis stanowiska: praca jako tzw. „skoczek” w różnych zakładach pracy na terenie Holandii w zależności od potrzeb pracodawcy, proste prace magazynowe, praca na produkcji (produkcja, pakowanie... [więcej]
0.00 PLN

Zatrudnie od zaraz do malowania,szlifowania,mycia

Firma konserwacyjno-malarska zatrudni mężczyzn do malowania,szlifowania,mycia na terenie gdańskiej stoczni remontowej(praca na statkach).w razie zainteresowania prosze dzwonić pod nr tel 509 738-164 [więcej]