Ostatnio szukane
wróżka
dolnośląskie dorywcza
fryzjer
Operator refulera
podkarpackie

ZATRUDNIĘ

ZATRUDNIĘ PRZEDSTAWICIELI HANDLOWYCH NA TERENIE WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO
Województwo: Warmińsko-mazurskie
ZATRUDNIĘ

Zobacz również:

HOSTESY

POSZYKUJĘ OSÓB DO OBSŁUGI NA STOISKU PODCZAS FESTIWALU WINA 4-5.10.2008 [więcej]
0.00 PLN

Specjalista ds. obsługi klienta

Jesteś głodny sukcesów?! Jeśli jesteś ambitną osobą, która dąży do celu, a kiedy go osiąga, nadaje sobie nowy, szybko przyswajasz wiedzę i potrafisz korzystać z oferowanej Ci pomocy, to jesteś osobą,... [więcej]
0.00 PLN

Mechanik utrzymania ruchu

Opis stanowiska: ●odpowiedzialność za zapewnienie sprawności sprzętu technicznego dla utrzymania ciągłości produkcji, ●dokonywanie napraw, przeglądów, codziennych konserwacji maszyn i urządzeń... [więcej]
0.00 PLN

Montazysta opon do niemiec od zaraz

wymagania: - komunikatywna znajomosc jezyka niemieckiego - prawo jazdy + samochod mile widziane - doswiadczenie zawodowe min 3 lata obowiązki: - obsluga maszyny (montaz opon na fe oferujemy: - umowa o prace na... [więcej]
0.00 PLN

Okuwacz przy produkcji okien drewnianych

Fabryka okien i drzwi drewnianych poszukuje pracowników na stanowisko Stolarz - Okuwacz. [więcej]