Ostatnio szukane
hostessa kielce
fryzjerka
stargard
mechanik
przepisywanie

Mechanik samochodów osobowych w Szwecji

| Pracodawca: Warsztat samochodów osobowych w Karlstad - Szwecja.

Opis stanowiska:
Naprawa samochodów osobowych różnych marek. Wyjazd w przeciągu dwóch tygodni.
Wynagrodzenie:
Od 18 000 do 20 000 SEK miesięcznie.
Wymagania:
Przynajmniej dziesięcioletnie doświadczenie w zawodzie, prawo jazdy, znajomość języka angielskiego, diagnostyka komputerowa.
Zapewniamy:
pomoc w przygotowaniu życiorysu i niezbędnych do zatrudnienia dokumentów, tłumaczenie życiorysów, ofertę pracy u sprawdzonych pracodawców, podpisanie w Polsce umowy pośrednictwa pracy w której zostaną zawarte szczegółowe warunki zatrudnienia, zorganizowanie zakwaterowania, organizację transportu, opiekę podczas trwania kontraktu, w razie problemów - możliwość przeniesienia do innego pracodawcy.
Dokumenty:
Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres techniczne@lsj.pl, z dopiskiem Imię i Nazwisko - mechanik samochody Szwecja.

Kontakt:
LSJ AGENCJA PRACY
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
licencja 4440/1b

Województwo: Cała Polska